Absolvenţii liceului

 

Absolvenţi 1999

 

  • Bajko Greta Izabela — canto
  • Bartha Lorand — pictură
  • Berciu Lola Gabriela — pictură
  • Cionca Magdalena — chitară
  • Cireap Dănuţ Cosmin — canto
  • Dobosi Antonia Csilla — canto
  • Dragoş Mărioara — canto
  • Găvrilă Cornel Catrinel — textile
  • Horn Arnold Gyula — canto
  • Imre Szilvia Timea — pictură
  • Junjan Cristina Florentina — textile
  • Kovacs Zoltán — textile
  • Marton Noemi Tunde — chitară
  • Moisiak Sabina Violeta — pictură
  • Nichita Matei — canto
  • Papp Monika Maria — textile
  • Pop Grigore Marcel — pictură
  • Pop Zita Maria — textile
  • Reha Klara — textile
  • Sasu Valer — pictură
  • Schneibli Erik — teorie
  • Severin Vlad Aurelian — pictură
  • Spiller Karolina — flaut
  • Szabo Erika Borbala — textile
  • Şerbănescu Nicoleta Cristina — canto
  • Şunea Raluca Narcisa — textile
  • Vakarcs Kinga Erika — canto
  • Veraszto Beata — textile
  • Weisenbacher Mircea Simion — pictură

 

Absolvenţi 2001

 

  • Ammer Norbert — vioară
  • Antal Annmaria — ceramică
  • Buzilă Manuela — sculptură
  • Dozsa Alexandra — vioară
  • Dukai Ioan — violă
  • Feher Monica — sculptură
  • Filimon Florin — clarinet
  • Gergely Melinda — sculptură
  • Goje Amalia — pian
  • Grebur Timea — pian
  • Herczeg Edward — sculptură
  • Nyamcz Cristian — sculptură
  • Săvian Corina — pian
  • Stănică Ana Maria — pictură
  • Szilagy Tiberiu — sculptură
  • Szucs Csilla — sculptură
  • Stoia Nicolae — sculptură
  • Barta Lorant — canto

 

Absolvenţi 2003

 

  • Bobotan Monica — pictură
  • Braun Emese — canto
  • Bretan Erika — canto
  • Darnai Diana — canto
  • Deac Felix — sculptură
  • Donca Mihaela Georgeta — pictură
  • Fatyol Artur Rudolf — trombon
  • Flontaş Lucian Constantin — pian
  • Gherţan Ionel — pictură
  • Goste Lavinia Cesarina — canto
  • Hotca Romina Gabriela — canto
  • Iluţiu Cristina — pian
  • Jiboc Vasile — contrabas
  • Kabai Andrea Laura — pictură
  • Kos Gabriela — textile
  • Laszlo Francisca Maria — pictură
  • Marincaş Cristina Mira — textile
  • Panait Radu — chitară
  • Pap Răzvan Zsolt — canto
  • Pop Alexandru — clarinet
  • Riţiu Marius Mircea — sculptură
  • Rus Alina Lenuţa — canto
  • Vereş Georgiana — textile
  • Balvinski Sandor Zoltan — textile
  • Belloundja Fatima Linda — textile
  • Betuker Istvan — pictură
  • Blaga Cristian — canto
  • Botoş Norbert — clarinet
  • Didi Peter — percuţie
  • Dolhai Linda — canto
  • Gombos Jozsef — pictură
  • Ignat Inge — textile
  • Kardos Norbert Alexandru — pian
  • Kadar Noemi Aliz — textile
  • Karpinszki Boglarka Jutka — textile
  • Kis Elisabeta Cristina — canto
  • Laczko laura Rita — textile
  • Major Abigel — ceramică
  • Nemeth Anna Beata — canto
  • Sabou Anetta Annamaria — textile
  • Siska Brigitta — textile
  • Szilagyi Tamas — chitară
  • Tith Aniko Maria — canto
  • Torok Beata — pictură

 

Absolvenţi 2005

 

  • Ardelean Alin Vasile — clarinet
  • Berinde Lăcrimoara Maria — canto
  • Berindei Ilinca Raluca — teorie
  • Blaga Aldo Paulin — clarinet
  • Blaga Cristian Lucian — oboi
  • Budean Mihaly Robert — vioară
  • Cernea Laura — teorie
  • Chisiu Marius — chitară
  • Harangi Emilia Maria — canto
  • Lohan Anca Mihaela — teorie
  • Luţai Răzvan Alexandru — vioară
  • Mihalca Csongor — fagot
  • Nemet Melinda Doina — teorie
  • Nistor Sergiu Cristian — teorie
  • Pop Gabriela — teorie
  • Pop Ligia Amalia — teorie
  • Purcariu Mădălina Maria — chitară
  • Racolţa Adriana — flaut
  • Stan Lavinia — teorie
  • Tegzes Aniela Viorica — canto
  • Tripon Nicoleta — teorie
  • Turcu Otilia — pian
  • Abkorovits Robert — pictură
  • Costan Maria Bernadett — pictură
  • Csuka Timea Erzsebet — teorie
  • Dan Laszlo Robert — chitară
  • Dari Helga — pictură
  • Elek Janos Jozsef — textile
  • Farkas Orsolya — textile
  • Foris Dorottya Orsolya — textile
  • Gergely Melinda — textile
  • Igli Brigitta Gabriella — pictură
  • Mako Gabriella Ilona — textile
  • Morecz Edina Emoke — textile
  • Nagy Eniko Hajnal — textile
  • Nagy Katalin — canto
  • Nagy Norbert — canto
  • Nemeth Hajnalka Kata — canto
  • Szabo Renata — textile
  • Szendrei Julia Beata — textile
  • Szlagy Hajnalka — textile
  • Varhol Zsolt — vioară
  • Bakonyi Adrienn Tilla — textile
  • Bayko Noemi Ana — textile
  • Chetrariu Oana — pictură
  • Fîrte Alina Renata — textile
  • Ghencea Magdalina — textile
  • Hăşmăşan Teodora Maria — pictură
  • Kalocsai Ingrid — textile
  • Kenderes Ciprian Claudiu — pictură
  • Lupu Leonard Alexandru — pictură
  • Mazar Georgiana — textile
  • Nemet Kinga — textile
  • Orăşan Ioana Alexandra — textile
  • Paul Trifu Casandra Cristina — pictură
  • Reha Mark Norbert — pictură
  • Silaghi Leonardo Gabriel — pictură
  • Szabo Zsuzsa — pictură
  • Tohat Ioana Gabriela — pictură
  • Vaida Cosmin George — pictură
  • Veciunca Ludmila — pictură
  • Vekony Gabriela — pictură

 

Absolvenţi 2007

 

  • Albert Loránd — trompeta
  • Andor Alexandra — textile -imprimeu
  • Andrási Zsuzsana — textile -imprimeu
  • Angi Melinda — grafică
  • Ardelean Cătălin Andrei — grafică
  • Ary László — pictură
  • Baratki Claudia Anamaria — grafică
  • Belényi Szabolcs István — pictură
  • Bíró Arnold — vioara
  • Bologa Adrian — vioara
  • Buzilă Marian Florin — canto
  • Costa Sabrina — textile -imprimeu
  • Curtean Florian — grafică
  • Denes Zoárd —
  • Dragoş Vasile Daniel — pictură
  • Fabian Emanuel — grafică
  • Filimon Ciprian — contrabas
  • Fultman Gunter Norbert — pictură
  • Geng Szabolcs — canto
  • Gingasz Gratian — chitară
  • Gyorfi Ecaterina — chitară
  • Homorezean Cristian — oboi
  • Hosu Sebastian Mircea — pictură
  • Iepure Vlad Florin — grafică
  • Kis Botond — pictură
  • Koter Peter — canto
  • Mandici Angela — textile -imprimeu
  • Meszaros Brigitta — chitară
  • Moisa Diana — canto
  • Muj Anamaria Ozana — grafică
  • Nyiri Dalma Dorottya — textile -imprimeu
  • Oşan Horaţiu Paul —
  • Pandi Katalin — canto
  • Pascariu Mihai — pictură
  • Popovici Ciprian — grafică
  • Pusza Nicolae — pictură
  • Racolţa Alexandra — textile -imprimeu
  • Rinczi Edina Reka — arte plastice
  • Rozsnyai Bianca Maria — textile -imprimeu
  • Sabou Sergiu Ilie — grafică
  • Sarca Alina Cristina — textile -imprimeu
  • Sas Marinescu Tudor — canto
  • Simon Lucian — percutie
  • Szabo Veronika Zsofia — textile -imprimeu
  • Szabo Zsombor — pictură
  • Szabo Zsuzsanna — grafică
  • Topan Horaţiu Vasile — oboi
  • Utcza Ana Eva — arte plastice
  • Varga Ewald — arte plastice
  • Vereb Andrea — percutie

 

Absolvenţi 2009

 

  • Ardelean V. Anda Viorela — canto
  • Biró S. Annamária Beatrix — canto
  • Blaga C. Denisa Bianca — chitară
  • Boca V. Raluca Ligia — arte plastice
  • Bohus E. Ervin — trompetă
  • Botos L. Alexandra Maria — arte plastice
  • Chertes D.S. Tudor Cosmin — arte plastice
  • Coica V. Robert Patric — arte plastice
  • Dragoş I. Ioan Graţian — percuţie
  • Dragoş V. Sabina Nina — chitară
  • Filip V. Răzvan Ionuţ — chitară
  • Gheorghe G.P. Alexandra Nicoleta — vioară
  • Ghicean M. Cristina — canto
  • Ghiriti V. Liana Patricia — violă
  • Iancu C.T. Alexandru Claudiu — arte plastice
  • Iancu C.T. Daniel Marcel — arte plastice
  • Kirilla M. Mihai Andrei — arte plastice
  • Mateş D.R. Stelian Dumitru — arte plastice
  • Moldovan G. Ioana — arte plastice
  • Mudure V. Răzvan — trombon
  • Mureşan I. Robert János — canto
  • Mureşan I. Samuel Tudor — trompetă
  • Oláh V. Viorel Vlad — canto
  • Pădurean I. Florica Victoria — vioară
  • Petruţiu G. Ingrid — arte plastice
  • Rovenţa A. Răzvan Cristian — arte plastice
  • Silaghi G. Raul Gheorghe — arte plastice
  • Sima V. Marius — arte plastice
  • Ştarngo I. Dana Ioana — arte plastice
  • Szulczer I. Krisztina Ingrid — arte plastice
  • Vereş R.V. George Cosmin — clarinet
  • Vlădărean A.F. Vanesa — arte plastice
  • Ary V. Jonathán — arte plastice
  • Bodor J.L. Csaba — arte plastice
  • Breg A. Endy Rolland — arte plastice
  • Döringer I. Brigitta Gertrud — arte plastice
  • Eva I.Cs. Réka Orsolya — arte plastice
  • Hajdu Cs. Edina Lilla — arte plastice
  • Kadar A. Bettina Orsolya — arte plastice
  • Kovács M.V. Mark Benjamin —
  • Mészaros S.CS. Gergely Rudolf —
  • Muncean G. Marta Beáta — arte plastice
  • Mursa I. Laura Csilla — arte plastice
  • Nagy I. Kitty — arte plastice
  • Németh A. Henrietta — arte plastice
  • Péterfi M. Ágnes Teréz — arte plastice
  • Petraş L. Laura Odetta — arte plastice
  • Piczes-Pap S. Katalin — vioară
  • Pocsveiler S. Gréta — vioară
  • Secheli E. Alpár — vioară
  • Szabó F. Judith Orsolya — arte plastice
  • Szabo S. Beata Csilla — arte plastice
  • Varga A.A. Gabriela — arte plastice
  • Volosin G. Mátyás Vajk — arte plastice

Absolvenţi 2000

 

  • Balogh Florica Angela — pictură
  • Barkasz Antal — chitară
  • Cărăşan Felicia Emanuela — textile
  • Cirţ Dina Estera — pictură
  • Costin Camelia — textile
  • Darida Gabrieli Renato — pictură
  • Donca Luminiţa — textile
  • Farcas Alina — pictură
  • Feher Ioana — textile
  • Hendre Nicoleta — textile
  • Matei Gabriela — textile
  • Nemethi Smaranda — pictură
  • Peter Adam — chitară
  • Petho Christopher Bruno — pictură
  • Pintea Monica — textile
  • Pop Camelia — canto
  • Pop Sebastian Claudiu — chitară
  • Poptean Răzvan Cosmin — clarinet
  • Presan Georgiana — textile
  • Raţ Jeanina — textile
  • Rezei Maria Zoiţa — pictură
  • Roşu Alina — canto
  • Sass Elena — textile
  • Şter Krisztina Maria — canto
  • Tincu Adriana — flaut
  • Makara Tamaş —

 

Absolvenţi 2002

 

  • Bâcia Anca Tamara — pictură
  • Cocârcă Alina Viorica — canto
  • Doringer Dragoş — pictură
  • Gîrmencea -Sepsi Robert Ionuţ — pictură
  • Ivanovici Cristina — canto
  • Marchiş Ilinca — pictură
  • Mariţa Raluca Noemi — pictură
  • Antonov Ioana — pictură
  • Ardelean Maria Lavinia — pian
  • Nicoară Irina — vioară
  • Orosz Aniko Krisztina — canto
  • Szilagyi Noemi Melinda — pictură
  • Trofin Nistor Ligia Daniela — canto
  • Vaida Csilla Melinda — pictură
  • Variu Dan — chitară
  • Virag Erika — flaut
  • Hajtajer Hjnalka Viorica — canto
  • Harsfalvi Veronika Virag — chitară
  • Kis Orsolya — pictură
  • Lukacs Jozsef — pictură
  • Becsi Erika — pictură
  • Bokor Levente — pictură
  • Bohm Csilla — pian
  • Gal Anna — pian
  • Molnar Istvan — flaut
  • Molnar Levente — canto
  • Pap Eva — pictură
  • Szilagyi Ildiko — pictura
  • Varga Zsusanna — pictură
  • Veres Szabolcs — pictura

 

Absolvenţi 2004

 

  • Bardon Antal — canto
  • Bran Adelina Maria — canto
  • Budean Mihaly David — violă
  • Bumbuluţ Iosefina Teodora — harpa
  • Chioran Ramona Anca — canto
  • Crainic Oana — chitară
  • Domuţa Adriana — canto
  • Gârmencea Felix — chitară
  • Holţberger Corina — canto
  • Ionel Monica Diana — chitară
  • Keresztes Călin Andrei — contrabas
  • Molnar Maria Ştefana — flaut
  • Negru Diana Mihaela — canto
  • Pop Ciprian Remus — vioară
  • Pop Ciprian Remus — vioara
  • Pop Zoltan — fagot
  • Salagean Claudiu Ioan — flaut
  • Svarckopf Ivette — vioară
  • Tătaru Cristian — chitară
  • Urs Delia Teodora — chitară
  • Apai Andrea Beatrix — textile
  • Balogh Szabolcs Attila — pictură
  • Bertok Csaba Arpad — textile
  • Domokos Renata — ceramică
  • Gombos Krisztina Katalin — ceramică
  • Kallai Karola Eniko — pictură
  • Lakner Krisztina — textile
  • Magyar Andrea — pictură
  • Samel Timea Zsuzsanna — textile
  • Sipos Zsolt Ferencz — sculptură
  • Suto Norbert Zsolt — pictură
  • Szilagy Gabor Balazs — pictură
  • Vas Erika — pictură
  • Vertes Edmond Mihaly — pictură
  • Bara Georgiana — pictură
  • Boje Anca Corina — ceramică
  • Cardoş Renata — ceramică
  • Circiu Csilla Carla — textile
  • Ciuc Marius — pictură
  • Conţ Nicolae — pictură
  • Haţiegan Rodica — sculptură
  • Iacobuţ Sebastian Victor — sculptură
  • Ilban Anca Camelia — textile
  • Junjan Lavinia Mihaela — textile
  • Lipcei Ioana Laura — ceramică
  • Pal Nadina — textile
  • Pop Andrada — pictură
  • Schnell Rudolf Marian — sculptură
  • Silaghi Loredana Felicia — textile
  • Surducan Milena Maria — sculptură
  • Şimonca Domiţian — sculptură
  • Tarţa Sânziana — textile
  • Vaida Mircea — sculptură
  • Varga Alexandra Maria — pictură
  • Ziman Denisa Laura — textile

 

Absolvenţi 2006

 

  • Balog L.Szabina Brigitta — textile-imprimeu
  • Chiş A Norbert Attila — sculptură
  • Dohi Trepszker Lilla Etelka — pictură
  • Fulop Eva —
  • Gyarmati Tamás — sculptură
  • Ignat Erika — textile-imprimeu
  • Kajtar Melinda Eva —
  • Kinal Levente — textile-imprimeu
  • Lazar Judith Eszter — chitară
  • Mako Nora —
  • Menzak Tamás — chitară
  • Morecz Orsolya — vioară
  • Moroz Tamas — sculptură
  • Nagy Kálmán — chitară
  • Olah Loránt —
  • Paraszka Ferencz Mate — pictură
  • Rakosi Attila — sculptură
  • Safrany Dora Melinda — textile-imprimeu
  • Schek Gabriella Helga — textile-imprimeu
  • Sirger Loránt Pál — pictură
  • Tardi Zsolt József — sculptură
  • Vajda Robert Lajos — sculptură
  • Zsigmond Hunor — pictură
  • Bandula Diana — canto
  • Ciontoş Giorgia Ioana — textile-imprimeu
  • Crăciun Adrian Ionuţ — pictură
  • Curta Cosmina Iuliana — textile-imprimeu
  • Erbart Melita Maria — textile-imprimeu
  • Fatyol Luiza — canto
  • Fekete Robert György — pictură
  • Filip Romeo — clarinet
  • Glodan Teodora — canto
  • Kiss Alina — textile-imprimeu
  • Luft Alexandru — trompeta
  • Miclăuş Emanuela — canto
  • Mureşan Tudor — pictură
  • Oşan Cristian Lucian — pictură
  • Păcurar Romina Camelia — textile-imprimeu
  • Paul Trifu Codruţa Ana — textile-imprimeu
  • Petca Dariana Melina — textile-imprimeu
  • Pirogov Andrei — sculptură
  • Pop Adriana Carmela — sculptură
  • Pop Ioana — vioară
  • Pop Mariana Lenuţa — pictură
  • Pop Zenovia — flaut
  • Răceu Vlad — vioară
  • Spanci Diana — canto
  • Surducan Marius — sculptură
  • Şuteu Cristian — vioară
  • Toma Sergiu Vasile — pictură
  • Toth Petronela — canto
  • Totpati Csilla — vioară
  • Variu Dan — pian
  • Zamfirescu Raluca — vioară
  • Zimbru Laura Maria — sculptură

 

Absolvenţi 2008

 

  • Mitroi O. Timea — pictură
  • Molnar J. Csilla — canto
  • Nagy C. Hajnalka — pictură
  • Olah A. Melissa — canto
  • Sandor E. Anita — canto
  • Speth S. Andrea — pictură
  • Szabo A. Andor — pictură
  • Szabo F. Cintia Fruzsina — pictură
  • Szakacs S. István Hunor — textile-imprimeu
  • Todor A. Tamás — pictură
  • Varga-Nemes I. Maria — tTextile-imprimeu
  • Varhol G. Emanuel — canto
  • Veres A. Greta — textile-imprimeu
  • Adam T. Otilia — textile-imprimeu
  • Ardelean G.I. Monica — textile-imprimeu
  • Botar R.M. Maria Virginia — grafică
  • Câcu M.P. Florin Gheorghe — clarinet
  • Ciobotariu Andrei — sculptură
  • Creţ V. Crinuta Loredana — canto
  • Dalan Sergiu Daniel — grafică
  • Dancu D. Crina Elena — canto
  • Darida A. Andrada Adriana — Pian
  • Demeter V. Tudor — clarinet
  • Dezsi A. Ingrid — canto
  • Dragoş D. Marius — chitară
  • Fabian I. Tudor — grafică
  • Giurge S. Vlad Ştefan — violă
  • Hăşmăşan A. Alexandru Nicolae — grafică
  • Iovu I. Anamaria Adelina — canto
  • Kirilla M.A. Anca Roxana — grafică
  • Lantos F. Loránt — grafică
  • Moisa R.V. Ionuţ Remus — pictură
  • Murgu V. Bianca Arabela — vioară
  • Nagy G. Sebastian Ştefan — pian
  • Palcău R.I. Dariana Ioana — grafică
  • Petric V. Dorin Vasile — clarinet
  • Pop I. Claudia Noemi — percuţie
  • Pop S.F. Andrea Eleonora — textile-imprimeu
  • Pop V. Ana Sandra — chitară
  • Popa A. Larisa Mihaela — textile-imprimeu
  • Stratan S. Lucia — vioară
  • Surány S. Botond — clarinet
  • Szekely Kiraly I. Bogdan Ioan — pictură
  • Telegdy I.Z. Evelyn Mária — grafică
  • Zele P. Petrică Felician — Violă

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contact

Adresa :
str. Jean Calvin nr. 10-6,
Satu Mare,
România

 

Telefon / Fax :

0261716123 (Romtelecom) 0361413142 (RDS)

 

E-mail: licartasatumare@yahoo.com



Web:
www.aurelpoppsm.ro